Mikro Web Siteleri (Tek Sayfa)

Mikro
Web Siteleri

Firma Tanıtım

Otomotiv, inşaat, motosiklet, teknoloji şirketleri gibi geniş ürün yelpazesine sahip firmalar mikro web sitelerinden faydalanabilir. Örneğin, bir telefon şirketi satışa sunduğu yüzlerce farklı modelinden birini ön plana çıkarmak istiyorsa mikro web sitesinden faydalanabilir. Ya da bir otomotiv firması kampanyaya dahil ettiği bir modelini mikro siteler ile daha etkili tanıtabilir.

Ürün Tanıtım

Mikro web siteleri, bir nevi sanal işyerinizin broşürüdür. Ürün veya markanızı daha etkili tanıtabilmek, ön plana çıkarmak için hazırlanmış, müşterilerinize ürününüz hakkında detaylı bilgi veren web siteleridir.

Marka Tanıtım

Markanızı daha etkili tanıtım imkanı sağlar. Tek bir marka üzerine oluşturulduğundan arama motorlarında bulunabilirlik açısından daha başarılı olması birebir markanızla ilgilenen potansiyel ziyaretçi kazanması akılda kalıcılığı firmanıza saygınlık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti mini web siteleridir.
Daha detaylı bilgi için
E-Ticaret Web Siteleri

E-Ticaret
Web Siteleri

E-Ticaret: İnternet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ve ya sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımayalacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonu diyebiliriz.

İnternet ortamı bilindiği gibi sonsuz bir deryadır. Her cinsten, ırktan, huydan insanın bulunduğu internet ortamında neyin satılıp satılamayacağını kestirmek çok zor. Bu konuda asıl iş sizin pazarlama becerinize kalıyor. Pazarlama tekniğiniz sayesinde internetten hemen hemen her şeyin satışını yapmak mümkün.

Daha detaylı bilgi için
Kişisel Web Siteleri

Kişisel
Web Siteleri

Çeşitli konularda düşüncelerinizi paylaşmak, kişisel web sitesi açmak için bir neden olabilir ancak çok daha etkin nedenler olduğunu unutmamalısınız.

Birçok insan bazı arkadaşlarının kişisel web sitesi açma fikirlerinin altında yatan nedenleri merak ederler. Bu atılımı gerçekleştiren arkadaşının boş bir işin peşinden koştuğunu düşünenler olur. Bu düşünceye sahip kişiler arkadaşlarının ortaya koydukları çalışmaları takip ederler ve sonuç olarak kendileri de bir kişisel web sitesi açmaya karar verirler.

Peki, insanları kişisel web sitesi açmaya iten nedenler nelerdir? Bu konuda yazılıp çizilecek çok şey vardır. Kimisine göre neden insanın kendisini göstermek istemesidir. Kimisine göre insanın kendini başarılı hissetmeye çalışmasıdır. Kimisine göre ise çok daha farklı nedenler vardır ama insanları kişisel web sitesi açmaya sürükleyen nedenler bunlar olmayabilir.

Daha detaylı bilgi için
Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal Web Siteleri

Web sitesi, 21. yüzyılın döküman biçimidir. Geride bıraktığımız 500 yıl için kağıt, mürekkep, matbaa ne ise internet ve web siteleri de günümüz için odur.Gündelik ofis işlerinde bilgisayarlarla çalışıyorsanız hergün birçok döküman yaratıyor ve kullanıyoruz.Web siteleri de birer bilgisayar dökümanı ya da dökümanlar topluluğu olarak adlandırılabilir.Bu bilgisayarların farkı üzerlerindeki dökümanlara daha fazla sayıda erişim sağlayabilmeleridir. Yani evdeki ya da işteki bilgisayarınız üç beş kişinin okuyabileceği bir kitapken web siteleri onbinlerce kişiye hizmet sunmaktadır.

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte kurumlar için web sitelerinin önemi her geçen gün artmaktadır.  Web siteleri kurumların dünyaya açılan penceresini oluşturmakta ve bu sayede kurumlar tüm kullanıcılarına çok kısa sürede ulaşmayı ve kurum kimliğine uygun şekilde grafiksel ara yüz yardımı ile geniş kitlelere gerekli bilginin iletilmesini sağlayabilmektedirler.

Daha detaylı bilgi için
Kreatif Tasarım Web Siteleri

Kreatif
Web Siteleri

Tamamıyla tasarımcınızın hayal gücüne dayalı olarak işlenir. Kullanılan yazı fontları,tasarımsal görünüş vb. konular kişinin isteğine göre şekil alır. Maliyeti hazır web sitelerine göre çok daha fazladır. Hazır web sitesi seçeneklerine göre daha uzun zamanda tamamlanabilir. Bunların yanı sıra kalıplaşmış tasarımlardan vazgeçerek özgün bir web sitesi isterseniz de özel tasarım web siteleri faydalı olacaktır.

Daha detaylı bilgi için

Bize Ulaşın

Mesajı Gönderclear

Neredeyiz?

İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri:
Mimar Sinan Mah.Yedpa Tic. Mrk. E Caddesi No:96 Ataşehir / İstanbul

Telefon:
(0212) 495 07 34

Fax:
(0212) 495 07 34

Email:
[email protected]