Firma Tanıtım Uygulamaları

Firma Tanıtım
Uygulamaları

Mobil uygulamalar mobil web sitelerinden farklı olarak müşterilerinize bir tık kadar yakındır. İstediğiniz zaman müşterilerinize mobil uygulamanız sayesinde ulaşabilir, kampanya ve duyurulardan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Bu anlamda mobil uygulamalar dijital bir pazarlama aracı olarak da oldukça işinize yarayabilir. Aynı zamanda marka kimliğinizi de tamamlayıcı bir faktör olarak mobil uygulamalar bu konuda oldukça güçlü bir imaj yaratmanızda etkili olabilir.

Daha detaylı bilgi için
Ürün Tanıtım Uygulamaları

Ürün Tanıtım
Uygulamaları

İnternet teknolojisi hayatımızın neredeyse tamamında yer almaya başladı. Alışverişimizi internetten yapıyor, dizi ve filimler seyrediyor, müzik dinliyoruz. Hastalandığımızda bile ilk internete başvuruyoruz. İnternetin bu kadar hızlı hayatımızda yer almasıyla birlikte, interneti yanımızda taşıma ihtiyacı doğdu. Bilgisayarımızı taşıma zorluğu ile artık akıllı telefonlar en önemli internet erişim kaynağı haline geliyor. Artık mobil cihazlarla, nerede olursak olalım ihtiyaç duyduğumuz bilgiye daha hızlı bir şekilde erişebiliyoruz.

Daha detaylı bilgi için
Kampanya Amaçlı Uygulamalar

Kampanya
Uygulamaları

Mobil uygulama kullanarak müşterilerinizle doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz. Firmanız hakkındaki en son bilgileri, kampanyaları, ürün veya hizmet bilgilerini müşterilerinize en güzel şekilde sunabilirsiniz. Mobil uygulamanıza e-posta adresiyle giriş yapan müşterilerinize daha sonrasında e-posta pazarlaması yapabilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde elde ettiğiniz verileri farklı bir pazarlama kanalında etkili şekilde kullanmanıp hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için
Kullanım Amaçlı Uygulamalar

Kullanım Amaçlı
Uygulamalar

Özellikle üretici firmaların müşterileriyle ürün, stok bilgilerini paylaştıkları masaüstü yazılımları mobil uygulamalarla entegre hale getirip müşterilerine datalarını hızlı bir şekilde sunabilmelerine olanak sağlayarak bu yazılımların cebe kadar girebilmesi mobil uygulamaların ne kadar etkili ve faydalı olduğunun da bir göstergesidir. Bu da markaların müşterileriyle olan ilişkilerini güçlendirmesi açısından oldukça önemlidir.

Daha detaylı bilgi için

Bize Ulaşın

Mesajı Gönderclear

Neredeyiz?

İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri:
Mimar Sinan Mah.Yedpa Tic. Mrk. E Caddesi No:96 Ataşehir / İstanbul

Telefon:
(0212) 495 07 34

Fax:
(0212) 495 07 34

Email:
[email protected]