Personel Kimlik Kartı

Logo bir kişi,kurum yada markayı dünyada temsil eden bir simgedir. Logo logotype ve amblemin bir bütünü olarak düşünülebilir. Her marka bir amblem ve bir logotype’a ihtiyaç duyar. Logo tasarlanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de markanın kurumsal kimliğini yansıtacak yani markanın ne olduğunu anlatabilecek bir çalışma yapılmasıdır. Çok karmaşık ve anlaşılması zor logolar insanlar üzerinde çok fazla ilgi uyandırmamaktadır.

logo

Personel Giriş Kartı

Personel kartları vasıtasıyla çalışanların işe geliş ve çıkış zamanlarını kusursuz bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz.

Her çalışanınıza tahsis edilen kartlar ile hangi çalışanınız hangi gün ne zaman işe giriş yapmış hangi zamanda işten çıkmış vs. Tüm bu bilgiler saniyeler içinde karşınızda olur.

Böylelikle siz de çalışanlarınız hakkında çok daha kolay bir şekilde bilgi toplamış olursunuz. Personel kartları ile dilerseniz personelinizin işe giriş çıkış zamanlarını takip ederken dilerseniz de personelinizin işletmeniz içinde harcamalarını da bu kartlarla yapmalarını da sağlayabilirsiniz. KUPAM tarafından, personel kartları parmak izi sistemi ile birleştirilerek ek önlemler de alınması sağlanmıştır.

antetli

Yaka Kartı

Kurum ve kuruluşlara dışarıdan gelen kimselerin ziyaretçi olduğunu veya kurum içinde görevli personelin kimliğini göstermek için yakaya takılan resmi karta yaka kartı diğer adlarıyla yaka isimliği yada yaka isimlik de denir.

diplomatzarf

Konuşma Kartı

Diplomat zarf, antetli zarf ve torba zarf olarak da bilinen, resmi ve kurumsal yazışmalarda kullanılmakla beraber, kurumsal kimliğinde vazgeçilmez öğesi olan bir zarf çeşididir.

Bize Ulaşın

Mesajı Gönderclear

Neredeyiz?

İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri:
Mimar Sinan Mah.Yedpa Tic. Mrk. E Caddesi No:96 Ataşehir / İstanbul

Telefon:
(0212) 495 07 34

Fax:
(0212) 495 07 34

Email:
[email protected]