Mail İmza Örneği

Günümüzde eposta ile yazışmak artık günlük bir parçamız. Yazışmalarınızda imza kullanarak kişisel tanımınızı yapmanın yanı sıra, statünüzü (iş ve pozisyon gibi) yansıtmak, portfolyo veya blog gibi internetteki kaynaklarınızı insanlara yaymak için vereceğiniz kısa linkler ile yazışmalarınızdan daha çok verim alabilirsiniz. Hatta şu anda oldukça verimli işleyen bir reklam tekniği olarak algılanabilir bu konu.

logo

Mail Tasarım

Günümüzde iletişim araçlarının başında gelen E-mail, günlük yaşantımızda en çok tercih edilen iletişim araçları başında geliyor. Kişisel veya kurumsal olarak kullanmayı tercih ettiğimiz bu araç günlük yaşantımızda kurumsal veya kişisel işlerimiz için bize yeterince yardımcı oluyor. Birebir iletişim için en güçlü pazarlama aracı olarak firmalar tarafından tercih ediliyor olması, bize etkili bir pazarlama aracı olduğunuda ispatlamış oluyor.

Hedef kitlesine doğrudan ulaşmak isteyen firmalar sıkça tercih ettiği bu yöntem, yapı & inşaat, otomotiv, e-ticaret, finansal servisler, sigorta acenteleri sektörleri başta olmak üzere her sektör tarafından kullanılıyor. Doğru bir kullanım sonucunda etkili sonuçlar elde etmenize rakiplerinizden bir adım önde olmanızada olanak tanır.

antetli

PowerPoint Sunum Örneği

Sunumlar eğitimin her düzeyinde ve mesleki hayatta önemlidir.İletişim tüm öğretim faaliyetlerinin temelini oluşturur. Düşünceleriniz ve siz, iletişim kurabilme yeteneğinize göre değerlendirilir. Etkili sunum becerileri özenle kullanılan bir sözel/yazılı ifade anlamlı beden dili teknolojik görsel-işitsel araçların desteği Ayrıca, sunum sırasında kendinden emin, saygın ve ikna edici biçimde bilgilendirmek, yönlendirmek veya etkilemek önemlidir.

Bize Ulaşın

Mesajı Gönderclear

Neredeyiz?

İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri:
Mimar Sinan Mah.Yedpa Tic. Mrk. E Caddesi No:96 Ataşehir / İstanbul

Telefon:
(0212) 495 07 34

Fax:
(0212) 495 07 34

Email:
[email protected]